Kontaktid

Müügimeeskond

Rando Kaseniit

Müügiesindaja
Tallinn/Harjumaa
Tel: 6599406
rando@toode.ee

Taavi Ingerainen

Müügiesindaja
Tallinn/Harjumaa
Tel: 6599407
taavi@toode.ee

Erki Loigom

Müügiesindaja
Tallinn/Harjumaa
Tel: 6599408
erki@toode.ee

Sandra Paur

Müügiesindaja
Tallinn/Harjumaa
Tel: 6599410
sandra@toode.ee

Urmas Saarik

Müügiesindaja
Viljandi
Gsm: 5099543
viljandi@toode.ee

Aivar Valvik

Müügiesindaja
Võru
Gsm: 5101854
aivar@toode.ee

Üllar Reinula

Müügiesindaja
Tartu
Tel: 7355562
Gsm: 5072909
yllar@toode.ee

Karin Vehlmann

Müügiesindaja
Tartu
Tel: 7362813
Gsm: 53480543
karin@toode.ee

Margus Lain

Ehituse projektijuht Tartus ja Tartumaal
Tel: 7355561
Gsm: 53329543
margus@toode.ee

Piret Kaseniit

Müügiesindaja
Pärnu
Gsm: 53226001
piret@toode.ee

Meriko Kaseniit

Müügiesindaja
Pärnu
Gsm: 5104195
meriko@toode.ee

Aivar Reinula

Müügiesindaja
Paide
Gsm: 5204118
aivarr@toode.ee

Andres Reinula

Müügiesindaja
Rakvere
Gsm: 5530013
ande@toode.ee

Tiina Troska

Müügiesindaja
Rakvere
Tel: 3225403
Gsm: 5530004
tiina@toode.ee

Tiit Põld

Müügiesindaja
Kuressaare
Gsm: 5284875

Aare Varipuu

Müügiesindaja
Kuressaare
Gsm: 5284872

Aarne Kulli

Müügiesindaja
Haapsalu
Gsm: 5125543
aarne@toode.ee

Elle Eelsaar

Piirkonna müügiesindaja
Valga
Gsm: 53269543
elle.eelsaar@toode.ee

Heinar Kroon

Piirkonna müügiesindaja
Valga
Gsm: 5039543
valga@toode.ee

Hiiumaale pakume kõiki oma tooteid laialdasest valikust. Tellimused transpordime soovitud aadressile kraanaga autoga. Hetkel mõõtmis- ja paigaldusteenust saarel pakkuda ei ole kahjuks võimalik. Hiiiumaa tellimusi võtab hetkel vastu AS Toode Saue müügiesindus.
.
Tel: 6599408
Gsm: 5045543 (Erki Loigom)
erki@toode.ee

Marek Palu

Müügiesindaja
Rapla
Gsm: 53332543
marek@toode.ee

Tamur Tensing

Müügiesindaja
Põlva
Gsm: 5168543
polva@toode.ee

Riho Lillemets

Müügiesindaja
Jõgeva
Gsm: 53333543
riho@toode.ee

Tiit Vainura

Narva
Gsm: 53226543
tiit@toode.ee

Teet Enok

Jõhvi
Gsm: 5200951
teet@katevara.ee

Raamatupidamine

Margit Nurmla

Pearaamatupidaja
Tallinn
Tel: 6599409
margit@toode.ee

Harjumaa ja Tallinna ehitusosakond

Lehar Kudu

Ehituse projektijuht Harjumaal ja Tallinnas
Gsm: 53463543
lehar@toode.ee

Ivar Vahopski

Ehituse projektijuht Harjumaal ja Tallinnas
Tel: 6009202
Gsm: 5124543
ivar@toode.ee

Juhtkond

Aivo Rosenberg

Peadirektor
Tallinn
Tel: 6599402
Gsm: 5030543
aivo@toode.ee

Mati Kitt

Juhatuse liige
Tallinn
Tel: 6599403
Gsm: 5130543
mati@toode.ee