Saue/Tallinn

100% tasutud tellimuse korral võite pöörduda otse B-lattu. Kaupade muutmisel, lisamisel palume alustada kontorist.

Kohapeal tasumine kaardiga, sularahas või internetipangas
Lähim pangaautomaat asub 500m kaugusel.

Müügimeeskond

Rando Kaseniit

Müügiesindaja
Tallinn/Harjumaa
Tel: 6599406
rando@toode.ee

Taavi Ingerainen

Müügiesindaja
Tallinn/Harjumaa
Tel: 6599407
taavi@toode.ee

Erki Loigom

Müügiesindaja
Tallinn/Harjumaa
Tel: 6599408
erki@toode.ee

Sandra Paur

Müügiesindaja
Tallinn/Harjumaa
Tel: 6599410
sandra@toode.ee

Raamatupidamine

Margit Nurmla

Pearaamatupidaja
Tallinn
Tel: 6599409
margit@toode.ee

Harjumaa ja Tallinna ehitusosakond

Lehar Kudu

Ehituse projektijuht Harjumaal ja Tallinnas
Gsm: 53463543
lehar@toode.ee

Ivar Vahopski

Ehituse projektijuht Harjumaal ja Tallinnas
Tel: 6009202
Gsm: 5124543
ivar@toode.ee

Juhtkond

Aivo Rosenberg

Peadirektor
Tallinn
Tel: 6599402
Gsm: 5030543
aivo@toode.ee

Mati Kitt

Juhatuse liige
Tallinn
Tel: 6599403
Gsm: 5130543
mati@toode.ee