Moodulmajad

Meie klient ja koostööpartner OÜ Modulare Grupp on üks vähestest Baltikumis, kes suudavad toota kiirelt ehitatavad rajatised, samuti tarnida ja monteerida kiirelt ehitatavad 2-ja 3-korrulised moodulmajad, mis aitavad tellijal suuresti ehituspinda kokku hoida, tõhusalt lahendada töötajate majutuse, seadmete ja vara paigutusega seotud probleeme, samuti kokku hoida transpordi kulude pealt.

Teostades moodulhoonete ehitust ja kiirelt ehitatavate hoonete monteerimist kasutame kõrgtehnoloogilisi vastupidavaid ja kaasaegseid materjale, mis püsivad mitmeid aastaid.

Meil on kokku-lahku monteeritavate bürookonteinerite ja moodulmajate tootmistehnoloogia, mis võimaldab lühikese tähtajaga tarnida ja paigaldada igas mõõdus, korruste arvuga ja teostuses moodulhoone. Moodulhoone siseplaneering on vaba, mis võimaldab optimaalset lahendust tellija büroo- ja elamisruumi probleemidele.

Tänu bürookonteinerite mobiilsusele on võimalik lühikese ajaga ehitada neist moodulhoone või isegi terve linnaku eraldi seisvatest moodulitest. Moodulhoone võib olla ühe-, aga ka kahe-, kolmekorruseline, mille pindala võib valida oma äranägemise järgi. Mugavuseks paigaldatakse sinna välis- või sisetrepp, korrustevahelised platsid, pannakse peale katus, paigaldatakse aknad, soovi korral dekoreeritakse nii väljast kui ka seest.


Parempoolsel pildil on fassaadikattena kasutatud AS Toode fassaadikattesüsteemi FKS-F (Vt siit lisa)

Moodulhoone – see on mitte ainult lihtsa paigaldusega ajutine eluruum, seda võib teha mugavamaks mitmesuguste täiendustega – varustada elektri, santehnika, mööbli ja muu kodutehnikaga, lisada mistahes dekoorelemendid. See võimaldab teha mobiilhoone mugavaks koduse õhkkonnaga eluruumiks, mille interjöör vastab sajaprotsendiliselt peremeeste vajadustele. Te saate minimaalse pingutuse ning ajakuluga kvaliteetse ja mugava maja. Paljud on juba ammu märganud sellise moodulehitise eeliseid ja kasutavad soodsalt moodulhooneid büroona, kuhu võib paigutada vajaliku arvu personali, või suvilana, kus võib meeldivalt veeta vabad päevad või isegi kogu puhkuse, või lihtsalt lõõgastuda saunas. Moodulhooned on kasutatavad ettevõtetena, neisse võib teha söökla, kaupluse jms.Küsi lisainfot:

Erki Loigom
tel. 6599408
erki[at]toode.ee

Lisainfot leiad ka www.modulare.ee
Vaata lisaks videotutvustust