Töökorraldusest COVID19 perioodil

Hea klient ja koostööpartner!

Seoses viirushaiguse COVID-19 levikuga Eestis ja naaberriikides läheme üle kodukontori režiimile neis valdkondades, kus see on võimalik.

AS TOODE müügikontorid töötavad, kuid kogu müügimeeskond on tööajal kättesaadav telefonitsi või e-kirja teel. Ootame hinnapäringuid ja tellimusi lisaks eelnevatele kontaktivõtmise võimalustele ka kodulehe ostukeskkonna, Facebooki ning chat-rakenduse (kodulehe allservas asuv ümbrik) kaudu. Füüsiliselt on meie müügikontorid suletud.

AS Toode jätkab tootmist, tagades parima võimaliku ja turvalise töökeskkonna töötajatele. Tööle jääb ka ladu ja toimub kauba väljastamine, kuid kõik tootmisruumid on klientidele suletud. Kauba väljastamine toimub välitingimustes. Juhised kauba väljastamiseks on trükitud ka lao ustele neile, kes eelnevalt müügiesindajaga kontakti ei võtnud. Kohapeal tasumisi sooritada ei saa.

Kauba saamiseks palume võtta ühendust tehingu vormistanud müügiesindajaga ning seejärel korraldatakse tellimuse väljastamine. Soovitame kasutada AS Toode transporditeenust, et vältida Sauele sõitu ning tarbetuid kontakte.

NB! Eriolukorra perioodil meie tootmisjääkide harjumuspärast müüki tehases kahjuks ei toimu, kuna see nõuab olulist kokkupuudet inimeste vahel.

Pingutame ühiselt ning käitume vastutustundlikult, et tekkinud olukord võimalikult kiiresti ning tulemuslikult ületada!

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast, kuid katsume võimalikult palju säilitada normaalset töörütmi. Küsimuste korral helistage või kirjutage palun oma müügihaldurile või AS Toode üldnumbrile 6599400, aadressile toode@toode.ee

Müügimeeskonna kontaktid on leitavad siit

AS TOODE