Abiks hinnaküsimisel ja tellimisel

Valige sobiv katuse kuju ja täitke lahtrid (mõõdud millimeetrites!)
Kui sobivat katuse kuju ei leia või ei tea oma katuse mõõte ja soovite orienteeruvat pakkumist,vajutage suvalisele skeemile ja täitke lihtsalt allpool avanev lisainfo lahter!

Joonised ja muud andmed võib tuua AS Toode müügiesindustesse või saata e-maili teel. Väga palju abi on digifotode saatmisest, see annab müügimehele tihtipeale väga hea info objektiivse pakkumise koostamiseks. Uuena pakub Google Streetview või Maa-ameti kaardiserver meil ise võimalust vaadata asulates majade fotosid, selleks sisestage võimalikult täpne aadress.

Meie e-posti aadress on toode[at]toode.ee

Protsessi kirjeldushinnapakkumine

  1. Esimese sammuna tuleb välja valida katusekatte profiilitüüp – kiviprofiil, trapetsprofiil või valtskatus.
  2. Teisena valitakse pinnakate  – tsink, polüester, Matt Pur , PUR vms.
  3. Viimase valikuna valitakse meeldiv ja sobiv värvitoon, mis on kataloogis toodud tähistega RR. Segaduste vältimiseks on soovitav lisada ka RR-i taha sõnadega värvitoon.
  4. AS Toode arvutab Teie jooniste alusel optimaalse profiilipaanide ja lisatarvikute vajaduse ja koostab nende andmete alusel hinnapakkumise. Arvutuse eesmärgiks on määrata võimalikult täpne ja väheste kadudega paigaldusskeem. Keerulisemad paigaldusskeemid arvutatakse arvutusprogrammiga ja sel juhul saab klient kaubaga koos paanijaotuse paberkandjal.

Andmete eelnevalt kirjeldatud töötlemine eeldab täielikku informatsiooni katuse kuju ja mõõtmete kohta. Juhul kui mõnda infolahtrit ei oska täita, jätke see tühjaks!

Hinnapäringutele vastame 1-2 tööpäeva jooksul. Paigaldust või ebatavaliste toodete-teenuste (keerulisemad plekitööd,sisseostetavad teenused) korral võib pakkumise koostamine võtta kauem.

Kui te ei ole meilt saanud hinnapakkumist, vaadake palun oma mailboksi prügikasti, mõnikord satuvad väärt kirjad ka sinna!

Veelkord vajalikud andmed täpse pakkumise koostamiseks:

  • profiili tüüp
  • pinnakate
  • värvitoon
  • iga katuse tahu võimalikult täpsete mõõtmetega joonis (joonis on korrektne siis, kui Te suudate ilma küsimusteta katuse kõik tahud välja joonistada)
  • vihmaveesüsteemi tellimisel räästakasti läbilõige, kõrgus maapinnast ja kaugus seinast (horisontaalprojektsioon)