Projekteerijale/BIM

AS TOODE tootevalik on nüüd saadaval ProdLib süsteemis. TOODE BIM kataloog sisaldab kõike, mida ühel projekteerijal või arhitektil vaja võib minna: pdf joonised, Autocad 2D staatilised ja parameetrilised joonised, Revit ja Archicad 3D parameetrilised BIM mudeleid.

Kataloogi BIM sisu on intelligentne – paari liigutusega on arhitektil/projekteerijal õiges suuruses, õige värvitooni ja pinnakattega  katusekattematerjalid, lisaplekid, katuseredelid ja -sillad, lumetõkked või vihmaveesüsteem oma projekti mudelis olemas. Kataloog on saadaval nii eesti- kui inglisekeelsena.

Kataloogil on Autocad, Revit ja Archicad tarkvara tugi. Ära kuluta enam aega jooniste ja mudelite otsimisele interneti avarustes! Lae ProdLib töölaua rakendus, installeeri valikust AS TOODE kataloog ning kasuta kõike, mida TOODE BIM kataloog pakub otse läbi Autocadi, Reviti või Archicadi!

ProdLibi veebiversioonist võivad tootejooniseid kasutada kõik valdkonnast huvitatud – ehitajad, eraisikutest majaomanikud, tudengid jne.

AS Toode on turul tegutsenud üle 30 aasta, keskendudes pidevalt toodete täiendamisele ja arendamisele. Sõltuvalt valitud katusekattest ja pinnakattest, on katusekattematerjalide garantii kuni 50 aastat.

Projekti aitas ellu viia Tulitec OÜ


ProdLib töölaua rakenduse allalaadimine
AS Toode tootevalik ProdLib andmebaasis
VIDEO – Toode AS tootejooniste kasutamine Archicadis