Euroopa suurimal katusemessil

31.jaanuarist 3.veebruarini leidis Saksamaal Stuttgartis aset järjekordne katusemess. Seekordne mess kandis nimetust  Dach + Holz (Katus + Puit), kus ühendati kaks omavahel tihedalt seotud valdkonda. Messil osales üle 600 ettevõtte ja organisatsiooni, mess toimus ligi 70000 m2 pindalaga messialal.

Esindatud olid enamik maailma juhtivaid materjalitootjaid, erialaliite, katuseehitusettevõtteid. Peamised esindatud valdkonnad:
Viilkatused, lamekatused, solaarsüsteemid, soojustus- ja tihendusmaterjalid, tööriistad ja -pingid, “roheline katus”, tööohutus, fassaadikatted jpm.valdkonnad.

Lisaks pöörati märkimisväärset tähelepanu erialaliitude tegevusele, katusemeistrite ametiühingutele ja mitmetele muudele sujuvat katusetööd hõlbustavatele lahendustele, reeglitele ja normidele. Saksakeelne ehitusruum on meie  ehitus- ja ka katusemaastiku korrastamisel suurepäraseks eeskujuks.

AS Toode ja Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu esindajad kohtusid lisaks messi eksponaatidele (kohtuti ligi 20 ettevõttega) ka IFD juhtkonnaga, Venemaa, Hollandi, Saksa ja Poola Katuseliidu juhtkonnaga. Eesmärgiks erialaliitude tihedam infovahetus ja koostöö, koolituste korraldamine ja rahvusvaheliste võistkondade osavõtt juulis Moostes toimuval katusemeistrite mõõduvõtul Baltroof 2012.