Uhke Klassik katus Taeblas

Läänemaal, Taebla asulas sai katuse alla sealne lasteaed. Katuse paigaldas OÜ EHTO, kasutatud on meie Klassik profiili, mis sai valmistatud veidi ebatavalisest toorainest. Klassik on siledapõhjaline katusekate, mis tihtipeale lainetab veidi enam kui kliendid seda ootavad või on harjunud tootefotodel uhketes kataloogides nägema. Mida õhem ja läikivama kattega on plekk, seda enam see paratamatu "probleem" välja paistab. Seetõttu on just Klassiku korral hea eelistada võimalikult matti katet ja keskmisest paksemat ning mis kõige olulisem, jäigema terasemargiga plekki. Siinkohal just selline materjal kasutusel ongi. Tulemus on korrektne ja sile, võimalikud roovi ebatasasusest või soojuspaisumisest tekkivad "voldid" paistavad välja minimaalselt.

Lisaväärtust annavad katusele lisa- ja turvatarvikud – vihmaveesüsteem, lumetõkked, katuseredelid ja platvormid, vent.läbiviigud ning katuseaknad.   
Lugemist turva- ja lisatarvikutest


Tooteinfo:

Profiilplekk: KLASSIK
Pinnakate: 
0,55mm MATTPUR, pinnakatte paksus 53µm
Terasemark
Z275 + 280GD, DX51
Värvitoon: 
RR23 tumehall

Just tumehalli toonina on meil pakkuda väga laia valikut nii profiilsete katuste (kivi- ja trapetsprofiilid) kui siledapõhjaliste toodete (Klassik, valtsplekk) jaoks. On nn. pehmeid plekksepaplekke keerukamate valtsitööde jaoks, kui kalki terast võimalikult sileda tulemuse saamiseks.

Rohkem pilte Taebla lasteaia katusest leiate meie Facebooki kontolt

Lisalugemist:

Klassiku paigaldusjuhend
Toimivusdeklaratsioon
Hooldusjuhend

Uudis! – meie Klassikul on nüüd pööratud räästaserv, mis tagab kruvivaba ja sirgema räästajoone, kiirema paigalduse.

Loe lisaks, millistel juhtudel kasutada Klassik profiili ja millal valtsplekki.