Soodne ja unikaalne PRINTECH pinnakate

Koostöös Lõuna-Korea terasetootjaga Luxteel pakume mitmeid eksklusiivseid mustreid, millega meie katusemaastikku elavdada.

Printech® on eksklusiivne pinnatöötlus metallist katuse- ja fassaaditoodetele. Tootja Luxteel poolt väljatöötatud lahendus annab kümneid võimalusi hoonete välimuse või ka interjööri muutmiseks. Valikute hulgas on nii naturaalseid kui ka äärmiselt tööstuslikke ja tehislikke mustreid – valikuid piiravad vaid soovid ja fantaasia. Peamised kasutusvaldkonnad on katused, fassaadid, siseseinad ja muu interjöör, metalluksed ja teised metallpinnad.

Pinnakate kantakse tsingitud terasele offset-printimise meetodil, mis jääb omakorda tuntud pinnakatete alla (peamiselt kasutatakse polüester) ja annab toodetele ilmastikukindluse ja garantii. Tegemist ei ole pealekleebitava kattega!

Valik mustreid: FineStone PB074, Wood PW371 ja Camo PX131


Tehniline info:
Materjali paksus: 0,45mm (mõned toonid 0,50mm)
Pinnakatte paksus: 30 µm
Pinnakatte garantii: 10 aastat
Toodetavad profiilid: Kiviprofiil, TP15, TP20, TP45


Luxteel on Lõuna-Korea terasetootja, kelle tootevalik lahendab kanõudlikuma tellija ja arhitekti nägemused. Toodete tehnilised omadused täidavad kõiki Eestis- ja põhjamaades esitatud nõudeid ja standardeid. Printech® tooteid pakub Eesti turul AS TOODE.

Lisalugemist tutvustatud PRINTECH toodete kohta leiate:
https://www.toode.ee/printech/


Vaata lisaks:
Printech tehnoloogial kaetud näidisobjektid
Printech tootekataloog ja näidismustrite valik
Näidisgalerii
Lisalugemist Printech pinnakattega toodetest
Printech toodete kasutusest läbi arhitekti pilgu

 luxsteellogo